Scroll to content

Feladatok:

  • Automatizálási projektek bevezetésének támogatása
  • Automatizáláshoz kapcsolódó folyamatok megtervezése
  • Workshopok vezetése és workshopokon való részvétel az automatizálási projektekben való technikai és koncepcionális döntések előkészítése érdekében
  • Új és átépített gyártósorok teljes műszaki, gyártási és CE dokumentációjának kezelése, készítése, készítésének koordinálása
  • Automatizálási projektek termelési dokumentációjának kezelése
  • Gyártási folyamatok optimalizálása

Amit várunk:

  • Gépész/Mechatronikai mérnöki/üzemmérnöki / villamosmérnöki végzettség
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Autóipari vállalatnál, hasonló pozícióban szerzett legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Naprakész ipari automatizálási technológiai ismeretek

Előny:

  • Automatizálási feladatokban, ipari célgép építésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos légkör
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet

Vagy ismer valakit, aki erre tökéletesen alkalmas lenne? Tájékoztassa őket!

Sopronkövesd

Iskola u. 38
9483 Sopronkövesd Vezetőség Oldal megtekintése

Workplace & Culture

We strive to save more lives and prevent serious injuries, and we continuously focus on quality, confidence and security for our customers, stability and growth for our shareholders and employees, as well as being sustainable and earning trust within our communities.

Teamtailor

Pályázó nyomkövetési rendszere Teamtailorral