Görgetés a tartalomhoz

Feladatok:

  • Az üzleti igényeket támogató stratégiai HR folyamatok és HR kezdeményezések hatékony koordinációja és megvalósítása a területhez tartozó vezetőkkel együttműködésben, kapocsként működve a HR szervezet és a szakmai területek között
  • A vezetők támogatása  HR és munkajogi kérdésekben
  • A vezetők támogatása a gyors és eredményes problémakezelésben, döntéshozatalban
  • Toborzás-kiválasztási folyamat támogatása
  • HR adminisztrációs folyamatok támogatása
  • HR projektekben való részvétel
  • A társosztályokkal való HR kommunikáció támogatása és biztosítása

Amit várunk:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség és minimum négy-öt év HR területen szerzett széleskörű szakmai tapasztalat
  • Átfogó HR folyamatismeret
  • Tárgyalás szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MsOffice ismeret (magabiztos Excel használat)
  • Kiváló kommunikációs képességek, magas fokú együttműködési készség
  • Strukturált, dinamikus, precíz, pontos munkavégzés
  • Jó problémamegoldó és döntéshozatali képesség
  • Anyanyelvi szintű magyar nyelvtudás

Előny:

  • Autóipari tapasztalat
  • Jártasság munkajogi kérdésekben

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos légkör
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet

Vagy ismer valakit, aki erre tökéletesen alkalmas lenne? Tájékoztassa őket!

Sopronkövesd

Iskola u. 38
9483 Sopronkövesd Vezetőség Oldal megtekintése

Workplace & Culture

We strive to save more lives and prevent serious injuries, and we continuously focus on quality, confidence and security for our customers, stability and growth for our shareholders and employees, as well as being sustainable and earning trust within our communities.

Teamtailor

Pályázó nyomkövetési rendszere Teamtailorral