Folyamat minőségügyi mérnök

Görgetés a tartalomhoz

Feladatok:

  • A problémamegoldó folyamatok koordinálása vevői és belső problémák esetén
  • Félkész- és késztermék ellenőrzések koordinálása
  • Folyamat és termékauditok koordinálása
  • Folyamat és alkatrész bevezetések ellenőrzése, nyomonkövetése, jóváhagyása
  • Heti és havi riportok készítése
  • Kulcsmutatók nyomonkövetése
  • Auditterv szerinti auditok elvégzése
  • Közreműködés a belső és külső auditokban
  • Új intézkedések kiadása, bevezetésének ellenőrzése
  • Munkatársak oktatása, minőséggel kapcsolatos tréningek koordinálása

Amit várunk:

  • Felsőfokú műszaki (villamos-, gépészmérnöki) és/vagy minőségbiztosítási végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Jó problémamegoldó képesség; feladatorientált személyiség

Előny:

  • Hasonló területen szerzett releváns tapasztalat
  • Autóipari tapasztalat
  • Auditori ismeretek és tapasztalat
  • Német nyelvismeret
  • IATF 9001, QS 9000, VDA 6.1, IATF 16949 szabványok ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos légkör
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet

Vagy ismer valakit, aki erre tökéletesen alkalmas lenne? Tájékoztassa őket!

Sopronkövesd

Iskola u. 38
9483 Sopronkövesd Vezetőség Oldal megtekintése

Workplace & Culture

We strive to save more lives and prevent serious injuries, and we continuously focus on quality, confidence and security for our customers, stability and growth for our shareholders and employees, as well as being sustainable and earning trust within our communities.

Teamtailor

Pályázó nyomkövetési rendszere Teamtailorral