Görgetés a tartalomhoz

Feladatok:

  • Az AUTOLIV gyártásának a vevői igényeknek megfelelő koordinálása
  • Az ellátási lánc gördülékeny és rugalmas működésének támogatása, a súrlódásmentes folyamat biztosítása az alapanyag beszerzésétől a késztermékek vevőhöz történő kiszállításig/beszállításig
  • Az új termék bevezetési folyamat projekt logisztikai feladatainak elvégzése
  • A jövő vevői igényeihez igazított tervezés
  • A projektekkel kapcsolatos logisztikai feladatok súrlódásmentes átadása Széria Logisztikának első széria kiszállítás után
  • A felelősségi körébe tartozó területre vonatkozóan esetlegesen felmerülő problémák időbeni eszkalálása

Amit várunk:

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Logisztika, vevőszolgálat, beszerzés területén szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes (minimum középfokú – B2) angol
  • Egyéb idegen nyelvek (német, francia, spanyol stb.) minimum B2 szintű ismerete előny
  • Felhasználói szintű PC ismeretek
  • Jó kommunikációs- és csapatmunkához való készség
  • Proaktív szemlélet
  • Önálló munkavégzés
  • Csapatmunka
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos légkör
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet

Vagy ismer valakit, aki erre tökéletesen alkalmas lenne? Tájékoztassa őket!

Sopronkövesd

Iskola u. 38
9483 Sopronkövesd Vezetőség Oldal megtekintése

Workplace & Culture

We strive to save more lives and prevent serious injuries, and we continuously focus on quality, confidence and security for our customers, stability and growth for our shareholders and employees, as well as being sustainable and earning trust within our communities.

Teamtailor

Pályázó nyomkövetési rendszere Teamtailorral