Logistics planner (Customer Packaging)

Feladatok:

  • Vevői, Autoliv és törvényi előírásoknak megfelelő csomagolási utasítások készítése.
  • A gyártáshoz szükséges csomagoló- és segédanyagok vevői igényeknek és termelési terveknek megfelelő tervezése, megrendelése, koordinálása.
  • Göngyölegek és indirekt anyagok megrendelése, a megrendelés teljesítésének nyomonkövetése, a kapcsolódó számlák és szállítólevelek ellenőrzése, szükség esetén igazolása.
  • Időszakonkénti (heti/havi/éves) riportok készítése, ezek eredményének az érintett partnerek felé történő továbbítása.
  • A be- és kiszállítások számláinak ellenőrzése, adminisztrálása, nyomonkövetése.
  • Göngyöleg készlet nyomonkövetése, fizikai leltár lebonyolítása.

Amit várunk:

  • Középfokú végzettség (Felsőfokú előny)
  • Gazdasági végzettség előny
  • Középfokú angol nyelvismeret (német, francia, spanyol nyelvismeret előny)
  • Logisztika, vevőszolgálat, beszerzés területén szerzett tapasztalat előny
  • Felhasználói szintű PC ismeretek - Ms Office (excel)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos légkör
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet

Vagy ismer valakit, aki erre tökéletesen alkalmas lenne? Tájékoztassa őket!

Sopronkövesd

Iskola u. 38
9483 Sopronkövesd Vezetőség Oldal megtekintése

Workplace & Culture

We strive to save more lives and prevent serious injuries, and we continuously focus on quality, confidence and security for our customers, stability and growth for our shareholders and employees, as well as being sustainable and earning trust within our communities.

Teamtailor

Pályázó nyomkövetési rendszere Teamtailorral