Gyári beszállítói minőségbiztosítási mérnök

Feladatok:

  • A beszállított alkatrészekkel/félkész termékekkel kapcsolatos észrevételek, reklamációk fogadása, és továbbítása a beszállító(k) felé,
  • Beszállító(k) részére megküldött reklamációk, költség-kiterhelések, stb. nyomon követése;
  • Reklamáció miatt zárolt alkatrészek/félkész termékek ügyintézésében való közreműködés
  • A gyártóterületeket védelmének megszervezése a nem megfelelő alkatrész észlelése esetén;
  • Ismételt előfordulás esetén az eszkaláció koordinálás
  • Kapcsolattartás/együttműködés az AUTOLIV beszállítói minőségügyi mérnökeivel.
  • Beszállítókkal kapcsolatos dokumentációk, statisztikák vezetése.
  • A beszállítónál történő látogatások/auditok megszervezése és lebonyolítása
  • A beszállítók fejlesztésben való részvétel
  • A minőségügyi célok elérése és a minőségfejlesztés érdekében minőségügyi feladatok ellátása a beszállítói minőségügy területén
  • Beszállítók minőségteljesítésének folyamatos nyomon követése, rendszeres jelentések készítése

Amit várunk:

  • Felsőfokú műszaki és/vagy minőségbiztosítási végzettség
  • Hasonló területen szerzett releváns tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Jó problémamegoldó képesség; feladatorientált személyiség
  • Gépjárművezetői gyakorlat

Előny:

  • Autóipari tapasztalat
  • Auditori ismeretek és tapasztalat
  • Német nyelvismeret
  • ISO 9001, QS 9000, VDA 6.1, ISO/TS // IATF 16949 szabványok ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos légkör
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet
Pályázat erre az állásra

Vagy ismer valakit, aki erre tökéletesen alkalmas lenne? Tájékoztassa őket!

Sopronkövesd

9483 Sopronkövesd Vezetőség

Workplace & Culture

We strive to save more lives and prevent serious injuries, and we continuously focus on quality, confidence and security for our customers, stability and growth for our shareholders and employees, as well as being sustainable and earning trust within our communities.

Teamtailor

Pályázó nyomkövetési rendszere Teamtailorral