Scroll to content

Feladatok:

  • A folyamatos fejlődés biztosítása, támogatása a rábízott termelési területen
  • Fejlesztő workshop tervek elkészítése a termelési területtel közösen •Fejlesztő workshopok, projektek szervezése, dokumentálása, nyomon követése és mentorálása
  • Részvétel a LEAN csapat munkájában
  • Szabványok kialakítása és bevezetése
  • A bevezetett LEAN eszközök, folyamatok folyamatos ellenőrzése, működtetése
  • Oktatások megszervezése és tartása
  • Oktatási anyagok, egy pontos leckék készítése
  • Jelentések készítése a Termelési és a LEAN vezető részére

Amit várunk:

  • Minimum főiskolai szintű műszaki végzettség
  • LEAN eszközök ismerete
  • Releváns szakmai tapasztalat előny
  • Angol nyelvtudás •Autóiparban szerzett szakmai tapasztalat előny
  • Számítástechnikai felhasználói alapismeretek
  • Programozói ismeretek megléte előny
  • Rugalmasság és nagy terhelhetőség
  • Kreativitás, nyitottság és tanulási vágy

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos légkör
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet

Vagy ismer valakit, aki erre tökéletesen alkalmas lenne? Tájékoztassa őket!

Function

Sopronkövesd

Iskola u. 38
9483 Sopronkövesd Vezetőség View page

Workplace & Culture

We strive to save more lives and prevent serious injuries, and we continuously focus on quality, confidence and security for our customers, stability and growth for our shareholders and employees, as well as being sustainable and earning trust within our communities.

Teamtailor

Pályázó nyomkövetési rendszere Teamtailorral